sestdiena, 2016. gada 7. maijs

The Body Shop Polynesian Island Tiare EDT - aromāts karstām vasaras naktīm

Jau diezgan sen zināju, ka šai vasarai vēlos aromātu, kur galvenokārt dominē white florals jeb baltie ziedi. Santas iekārdināta, domāju, ka meklēšu Madonnas pērli, bet nejauši pamanīju, ka TBS arī
radījis jaunu aromātu, kur galveno lomu spēlē Tiare zieds.
 
Daži vārdi par manu smaržu plauktiņu - joprojām pieturos pie sava "ne vairāk kā trīs aromāti kolekcijā", saldās Bonbon atradušas jaunu saimnieci, ikdienai šobrīd piestāv citrusīgās Chance Eau Vive, bet nosplēpumainiem vakariem - Dior Addict.


Polynesian Island Tiare ir jauna aromātu kolekcija, kas sevī ietver tualetes ūdeni, smaržūdeni ķermenim, dušas želeju un ķermeņa losjonu un sviestkrēmu.
 
Aromāts ir salds un patīkams, jūtams kokosrieksts un baltie ziedi. Bāzes notis veido jau pieminētais kokosrieksts un vaniļa (joprojām mana mīļākā komponente smaržās), vidējās notis ir ziedu notis - Tiares zieds, Frangipani un Ilang-Ilang, bet augšējās notis veido citrusi, ko mans deguns nemaz nejūt - bergamots un apelsīns.
 
Vieglas smaržas karstām vasaras naktīm un saulainām dienām. Aukstajā laikā šo aromātu lietot neriskētu, es domāju, ka man sāktu sāpēt galva. Smaržas pūšu arī istabā - man smaržūdeņus patīk izmantot kā mājas aromātus, tāda viegli salda smarža, kas palīdz iemigt.
Smaržu noturība ir pieklājīga, uz blūzes jūtama pat vakarā.
 
Atzīšos, ka šis ir mans pirmais šāda veida tualetes ūdens pa ilgiem laikiem, vienmēr esmu pirkusi smaržas no augstajiem plauktiem, tomēr šis aromāts mani patīkami pārsteidza - tas ir viegls un ļoti piemērots mana šī brīža izjūtām un vēlmes pēc kaut kā tropiska.
 

 
 
 

Ja arī jūs alkstat pēc kāda skaista balto ziedu aromāta, noteikti iesaku izmēģināt šo līniju, ja ne smaržas vai smaržūdens ķermenim, tad dušas želeja vai losjons jūs noteikti aizvedīs tālā sajūtu ceļojumā uz Franču Polinēzijas salām.
 
Cena: 29€ /50ml
 
*PR paraugs

Nav komentāru:

Komentāra publicēšana