otrdiena, 2017. gada 7. februāris

Dzimšanas dienas piezīmes un nagu laka, kuras dēļ var pat nogalināt - Chanel Le Vernis 767 Fraicheur

Šodien tāda īpaša diena - man paliek 28 gadi. Zinu, blogā ļoti ilgu laiku bijis klusums, un domāju, ka tuvākā pusgada laikā nekas nemainīsies. Es, protams, pērku kosmētiku, iespējams, ka pat mazliet vairāk nekā iepriekš un atrādu to savā Instagram kontā ellemmell.
Garākām un plašākām atsauksmēm šobrīd nav ne laika, ne vēlmes, ne nepieciešamā aprīkojuma.

Kas mainījies gada laikā? Gandrīz viss. Līdzās kosmētikas, apģērbu un somu atkarībai, nāca klāt arī sveces - drīz mana Ikea kumode visa būs nokrauta ar burciņām.. Atklājums ir Yankee Candle jeb pasaules mīlētākā svece. Aromāti glīti, bet prieks nav lēts, tāpēc parasti sveces pērku outletos vai kad ir lielās atlaides.


Joprojām man patīk gatavot, tikai laika tā pamaz. Šodien gatavošu sēnu risoto un cepšu cupcakes
Janvārī uz nedēļu biju Latvijā, satiku savus mīļos, izbaudīju ziemu un garšīgos mammas ēdienus. Bija tiiik forši. Šīgada ceļojumu plāni ir milzīgi, bet par to vēlāk.
 

Nagus principā vairs nelakoju, Latvijā uzliku gelu, biju ļoti apmierināta. Vakar, vietējā salonā, mēģināju paskaidrot, ka man vajag gelu, nevis gela laku, bet meitene laikam nesaprata. Nu neko, testēsim, cik ilgi turēsies mans "gelish".


Par Chanel nagu laku pateikt neko labu nevaru. Tonis glīts, bet pie konkrētā apgaismojuma izskatās kā puņķu nagi, uzklāšana ir zem katras kritikas - švīkas, caurspīdīgums.. Cik labi, ka esmu atbrīvojusies no lux nagu laku atkarības, tagad visu naudu varu investēt svecēs, hahaha.

Šīs nagu lakas dēļ Krievijas Chanel butjikā dāmas pat vēlējās sakauties un grāba piecas, sešas lakas. Kā nekā ļimited edišn. Arī man doma pēc gadiem savas Šanelenes notirgot ebay'ā.


Šodien dzeršu Prosecco un izbaudīšu saulīti! 
Cheers!
 

Nav komentāru:

Komentāra publicēšana