trešdiena, 2016. gada 1. jūnijs

Toni&Guy Normal Hair šampūns un kondicionieris

Klāt jūnijs.. Vasaras sākums ir viens no maniem mīļākajiem brīžiem gadā - silts, saule, viss zied un cerības par karstu vasaru. Varbūt jau nojaušat, manā dzīvē daudz kas ir mainījies.. Jau gandrīz mēnesi par savām mājām saucu salu, kur galvenokārt ir apmācies un lietains. Arī šodien līst lietus, ir vēss, sajūtas gluži kā rudenī. Un tieši šodien man uznāca ilgas pēc sava radošā stūrīša - bloga. Joprojām domāju - atstāt vai pamest, bet nolēmu, ka nevar tā izmest no dzīves gandrīz četrus gadus. Pēc dažām dienām ellemmell svinēs savu divu gadu jubileju, esmu lepna par to, ka esmu izvēlējusies pareizo ceļu, atradusi stilu, kā pastāstīt par lietām, kas man ļoti patīk. Paldies visiem, kas lasa un atbalsta mani!

Mazliet melanholisks ievads, tomēr uzskatu, ka cilvēkiem patīk uzzināt kaut ko vairāk par personību, kuras blogu lasa. Sausas atsauksmes var izlasīt arī uz tūbiņām.

Šodien par matu kopšanas līdzekļiem no britu zīmola Toni&Guy. Stāsts par Toni&Guy sākās 1963.gadā Londonā, kad divi brāļi atvēra savu salonu.
Man bija iespēja izmēģināt četrus matu kopšanas līdzekļus - šampūnu, kondicionieri, matu laku un sāls spreju pludmales izskata matiem. Pēdējie divi atraduši jaunus saimniekus, jo matu kopšanā esmu ļoti konservatīva, lietoju tikai šampūnus, balzamus, maskas, eļļas un serumus. Kā arī šobrīd mans matu griezums nav īsti piemērots "nāriņu matiem".


Izvēlējos šampūnu un kondicionieri ikdienas lietošanai, jo no līdzekļi bojātiem matiem ziemas laikā manus matus bija padarījuši smagākus un tie ātrāk taukojas.  

Šampūns ir krēmveida, puto ļoti labi un galvas ādu arī attīra pieņemami. Tomēr želejveida tekstūras man patīk labāk. Šampūns galvas ādu nekairina un arī blaugznas neizraisa, mati saglabājas tīri divas dienas. Smarža ir jauka un "profesionāla", iepakojums interesants - atveras ar tādu kā klikšķi.

Kondicionieris ir vidēji biezs un labi nogludina matus. Pēc skalošanas tie paliek gludi un mīksti, smarža saglabājas visu dienu. 

Kopumā produktus vērtēju pozitīvi, vēl viens labs zīmols matu kopšanas lauciņā. Vienīgi cena varēja būt nedaudz zemāka, Latvijā šie produkti maksā ap 11€ par vienību, bez atlaides pat dārgāk kā mans iemīļotais Matrix Biolage. Produkti ir labi, ja meklējat ko jaunu izmēģināšanai, iesaku šo vai kādu citu līniju no Toni&Guy (pieejamas līnijas bojātiem, smalkiem un blondiem matiem).Kur nopirkt: Drogas
Cik maksā: ap 11€ (viena vienība)
Vērtējums: 8/10Esat pazīstamas ar Toni&Guy matu kopšanas līdzekļiem? Kādus šampūnus un balzamus/maskas šobrīd lietojat?*PR paraugi

1 komentārs:

  1. Šobrīd es lietoju garnier Mythic Olive šampūnu, Dove kondicionieri un L`Oreal izsmidzināmo kondicionieri, lai mati kuplāki :)

    AtbildētDzēst